Una dècada
donant-ho tot

Audivio va néixer al 2011 de la mà del periodista i productor Víctor Masip i la col·laboració d'un equip de professionals vinculats al món de la comunicació, audiovisual, cinema, informàtica, publicitat i seguretat.

La nostra seu està situada en un entorn rural que ens serveix d'escenari i font d'inspiració deprojectes de ficció per a cinema, televisió, plataformes i empreses.

Al 2014 ens especialitzem en la producció de continguts transmèdia i la creació d'universos interactius que converteixen l'espectador en usuari.

El to i el gènere de la productora són diversos: terror, drama, thriller d'investigació i ciència ficció.

Al 2017 introduïm latecnologia blockchain i les solucions creatives.

Apostem per lagamificació, ajudant a empreses públiques i privades a complir objectius i a millorar habilitats a través de sistemes creatius d'entreteniment i recompenses.

Audivio aposta per laindependència creativa, per lesnoves tecnologies, pel respecte a l'entorn i lasostenibilitatAudivio és i serà unaproductora glocal, situada en un entorn rural, contribuint a la no despoblació i promovent un nou canvi de paradigma.

Equip

Víctor Masip

CEO
Llicenciat en Periodisme a UAB
Direcció i producció audiovisual, Creativitat estratègica
vmasip@audivio.tv

Tony Corvillo

Cap de projectes
Llicenciat en Art Dramàtic a Universida de Milwaukee i professor d'interpretació
tony@audivio.tv

Óscar Burgos

Projectes
Llicenciat en Psicologia i Direcció de Cinema
oscar@audivio.tv

Sergi Semis

Departament audiovisual
sergi@audivio.tv

Elisabet Carnicé

Comunicació i xarxes
Grau en Audiovisual UAB
elisabet@audivio.tv

Empar Rovira

MD Productor
Comunicació i Administració
empar@audivio.tv

Albert Segarra

Transmèdia i externs
Adreça de fotografia, realització
segarra@audivio.tv

Coneixem el territori pam a pam

Hem treballat per

gencat
godo
8televisió
Caixa
uv
fcc
emac
dipu
cienc
prendre
costab
transfg
atm
musol
llotja
volun
Sense títol-1
ponent
viralització
amb-pu
co-gar
torrebes
tiurana
martorell
tarres
palaf
nau
mura
morunys
diners
fulleda
esterri
vores
Bolvir
boi
fàstic
Art
albag
aj-bg
alcoletge
argentera
amics

Parlem!

Junts trobarem la millor solució